AKO SA TENTO 22-ROČNÝ MILOVNÍK VLAKOV STAL INTERNETOVOU SENZÁCIOU: FRANCIS BOURGEOIS – ŽELEZNIČNÝ NADŠENEC!

V dnešnej dobe sú sociálne médiá plné rôznorodých osobností, ktoré nás bavia, inšpirujú alebo nás jednoducho zaujímajú svojou originalitou. A práve Francis Bourgeois patrí medzi takýchto inšpiratívnych ľudí. Jeho vášeň pre železnice a strojárstvo ho doviedla na vrchol popularity v online svete sociálnych médií.

Ako sa to všetko začalo? Vypuklo to nečakane v bežný deň, keď mal ešte len päť rokov. Malého Francisa alebo rodeného Luka Magnusa Nicolsona vzal otec na výlet do miestneho železničného múzea. Už vtedy bol fascinovaný rôznymi typmi vlakov a ich konštrukciou. Od toho momentu sa stal železničným nadšencom, akého ešte tento svet nikdy nemal.

V škole bol Francis známy svojím technickým zmyslom a schopnosťou opraviť čokoľvek – od pokazeného bicykla, až po nefunkčný počítač. Tieto schopnosti ho priviedli k nadšeniu pre strojárstvo a jeho záujem o vlaky sa postupom času len zväčšoval.

Keď Francis objavil sociálne médiá, najmä TikTok a Instagram, rozhodol sa svoju vášeň zdieľať s ostatnými. Zverejňoval videá a fotografie zo svojich návštev železničných staníc, múzeí a výstav. Okrem toho pridával aj rôzne kuriozity, technické informácie a históriu spojenú so železnicami a vlakmi.

Jeho príbeh pripomína rozprávku o malom chlapcovi, ktorý sa zamiloval do gigantických strojov na koľajniciach – ako keby bol sám Tomáš Tank Engine z detstva mnohých z nás. A práve táto autentickosť a nadšenie mu pomohli prilákať milióny fanúšikov po celom svete. Do dnešného dňa tvorí jeho základňa fanúšikov úctyhodné číslo. 5 miliónov sledujúcich!

V dnešnej spoločnosti plnej stresu a hektického tempa nachádzajú ľudia útočisko vo videách mladého influencera. Francisova láska k železnici je nákazlivá – dokonca aj tí, ktorí sa o železnice nikdy nezaujímali, sú fascinovaní jeho príbehmi a zážitkami, a taktiež jeho nefalšovaným, úprimným spôsobom ako dokáže preniesť svoje nadšenie na ľudí.

Ako vyzerá bežný deň 22-ročného influencera? Francis rád zdôrazňuje, že jeho život nie je len o sláve a fanúšikoch. Pracuje na plný úväzok ako technik v železničnej spoločnosti, kde sa stará o údržbu vlakov a infraštruktúry. Vo voľnom čase sa venuje svojim sociálnym sieťam, kde zdieľa svoje zážitky a poznatky.

Francis Bourgeois je dôkazom toho, že aj keď sa zdá byť svet sociálnych médií preplnený rôznymi trendmi a povrchnosťou, stále existujú ľudia, ktorí dokážu skutočne inšpirovať svojimi netradičnými vášňami. Jeho úspech nám ukazuje, že ak máme odvahu venovať sa tomu, čo nás naozaj baví a zaujíma nás, môže to priniesť nielen radostné chvíle pre nás samotných, ale aj pre ostatných. Možno aj to je jeden z dôvodov, prečo si ho všimla významná svetová značka Gucci a nafotila s ním módnu kampaň v kooperácii so značkou The North Face.

Zdroj: wearesocial.com

Francis Bourgeois je prameňom inšpirácie pre mnohých mladých ľudí – ukazuje im, že stačí mať silnú vášeň a odhodlanie, aby sme mohli dosiahnuť úspech v tom, čo nás baví. A to je myšlienka, ktorú by sme si mali pripomínať každý deň.

Titulná fotografia: telegraph.co.uk

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prev
UDRŽATEĽNÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL: AKO ZNÍŽIŤ SVOJU UHLÍKOVÚ STOPU A CHRÁNIŤ ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

UDRŽATEĽNÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL: AKO ZNÍŽIŤ SVOJU UHLÍKOVÚ STOPU A CHRÁNIŤ ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Ste na prechádzke v lese, počujete šum vetra vo vetvách stromov, zvuky vtákov

Next
ZBOHOM, STRES! STAŇTE SA PÁNOM SVOJHO STRESU

ZBOHOM, STRES! STAŇTE SA PÁNOM SVOJHO STRESU

Žijeme vo svete, ktorý sa neustále mení a vyvíja, a my sa s ním musíme

You May Also Like