PRÁVNIK, MODEL, INFLUENCER: MNOHOTVÁRNOSŤ TALENTU ILANA TOBIANAHA

Do popredia verejnej pozornosti sa dostáva významný francúzsky právnik, filantrop, DJ, model a influencer Ilan Tobianah. S čistým majetkom vo výške 50 miliónov dolárov sa radí medzi elitu najbohatších mužov v “zábavnom” priemysle.

Zeus, ako je Ilan Tobianah vo virtuálnom svete prezývaný, si získava priaznivcov svojou výraznou podobizňou s gréckym bohom Dia. Jeho extravagancia a luxusný životný štýl sú predmetom jeho príspevkov na sociálnych sieťach, kde sleduje jeho každodenný život milióny ľudí. Kto je tento muž a aký je jeho príbeh? Poďme sa o tom dozvedieť!

Zdroj: instagram.com/zeus.officiel_

PRÁVNIK S BOŽSKOU VIZÁŽOU

Ilan Tobianah, alias Zeus je narodený 22. novembra 1971 v Paríži. V dnešnej dobe je vo vynikajúcej forme vo svojich 51 rokoch. Pochádza z francúzsko-marockej a talianskej rodiny. S hrdosťou sa hlási k svojmu francúzskemu pôvodu a európskej identite. Informácie o jeho súkromnom živote sú skôr vzácne a obklopené závojom tajomstva. Zistili sme, že je šťastne ženatý a otcom dvoch úžasných synov!

Tobianahova fyzická podobnosť s gréckym bohom Zeusom je nezameniteľná. Jeho charakteristické rysy, dlhé vlasy a brada mu prinášajú značnú pozornosť a mnohí ho dokonca zamieňajú za samotného boha.

Už v mladom veku preukázal Ilan Tobianah záujem o právo a obchod. To ho nakoniec nasmerovalo na prestížnu univerzitu Sorbonne. Tu si úspešne vybojoval právnický titul. Dnes je však Ilan Tobianah omnoho viac než len vynikajúci právnik. Jeho meno je dobre známe aj v ďalších profesionálnych sférach.

SVET NEHNUTEĽNOSTÍ AJ INTERNETOVEJ POPULARITY

Hodnota Tobianahovho majetku sa odhaduje na približne 50 miliónov dolárov. Tým sa radí medzi najbohatšie osobnosti vo svojej domovskej krajine. Živí sa predovšetkým ako realitný maklér, ktorý úspešne obchoduje s nehnuteľnosťami. Ďalšou podstatnou príjmovou položkou je pre neho odvetvie modelingu, ktoré mu každý mesiac prináša sumu približne 400 tisíc dolárov. Okrem toho významne profituje zo svojej prítomnosti na internete, kde sleduje jeho pôsobenie viac ako milión ľudí.

Ilan Tobianah je významnou postavou francúzskeho právneho sveta. Advokát, ktorého kariéra sa začala po získaní diplomu a následne niekoľko rokov strávil v právnickej praxi. Neskôr sa rozhodol zamerať na jednu konkrétnu oblasť – právo nehnuteľností. Svoju odbornosť v tejto oblasti využil pri zakladaní spoločnosti Mot et Associés immobilizer v júni 1999, ktorá sa špecializuje na právne služby týkajúce sa nehnuteľností, nákupu, predaja a investícií.

Dnes je Ilan Tobianah jedným z najlepšie hodnotených právnikov v oblasti nehnuteľností vo Francúzsku. Svoju kariéru však nerozvíja len v právnickej sfére – stal sa tiež modelom a spolupracuje so známymi modelkami ako sú Lilia Gude, Mariana Martins, Margaux Heller a Sandra Buczny. Ďalej sa venuje aj pôsobeniu v hudobnej sfére, kde zabezpečuje modelky pre produkčné spoločnosti a agentúry.

Zeus je tiež influencerom so silnou prítomnosťou na sociálnych sieťach. Na Instagrame ho sleduje viac ako 900 tisíc ľudí a jeho videá na sociálnych sieťach dosiahli viac ako 5,5 biliónov zhliadnutí! Jeho podobnosť s gréckym bohom Zeusom a extrémne luxusný životný štýl, ktorý dokumentuje na sociálnych sieťach mu pomohli k ešte väčšej popularite.

V roku 2023 zdieľal na Instagrame video spolu s Jay-Z a Kanye Westom, čo naznačuje, že pravdepodobne pracuje na novom hudobnom projekte.

SILNÁ VÁŠEŇ PRE RÝCHLOSŤ A LUXUS

Ilan Tobianah je známy aj svojou vášňou pre exkluzívne autá. Jeho zberateľská zbierka obsahuje čierne a oranžové Lamborghini Aventador, Lamborghini Urus, Ferrari, limitovanú edíciu Delage D12 a vzácne vozidlo DeVinci. Nadchýna ho tiež motocyklový svet a vlastní motocykel Ducati.

Okrem áut má vlastnú jachtu a domy. Jeho životný štýl je skutočne pútavý, čo dokazuje aj jeho úspech na sociálnych sieťach. Môžeme len čakať, čím nás ešte tento talentovaný a všestranný právnik a influencer prekvapí v budúcnosti.

Akú časť Ilanovej pôsobivej kariéry alebo extravagantného životného štýlu by ste si chceli preniesť do svojho života? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch.

Zdroj: byliner.com

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prev
ZVÝŠTE SVOJU SCHOPNOSŤ VNÍMANIA A INTERPRETÁCIE: ROZVÍJAJTE SVOJU KONTEXTUÁLNU INTELIGENCIU PRE EFEKTÍVNE ROZHODOVANIE A KOMUNIKÁCIU

ZVÝŠTE SVOJU SCHOPNOSŤ VNÍMANIA A INTERPRETÁCIE: ROZVÍJAJTE SVOJU KONTEXTUÁLNU INTELIGENCIU PRE EFEKTÍVNE ROZHODOVANIE A KOMUNIKÁCIU

Kontextuálna inteligencia, tiež často označovaná ako situačná inteligencia,

Next
ZÍSKAJTE VIAC AKO LEN LAJK OD SLÁVNEJ OSOBY: PRISPIEVAJTE K LEPŠIEMU SVETU

ZÍSKAJTE VIAC AKO LEN LAJK OD SLÁVNEJ OSOBY: PRISPIEVAJTE K LEPŠIEMU SVETU

Podľa najnovších trendov v sociálnych médiách sa Zeus – Ilan Tobianah

You May Also Like