INŠPIRUJ SA JOYCE NEWMAN A PREBUĎ SVOJE CHARIZMATICKÉ JA

Každý môže byť charizmatický. Nie je to vlastnosť, s ktorou sa narodíme. Kultivujeme ju rozličnými spôsobmi. Jedným z nich je pozorovanie a učenie sa od ľudí, ktorých považujeme za skutočne charizmatických.

Joyce Newman

Joyce Newman (Zdroj: amazon.co.uk)
NAUČÍM ŤA VYSTUPOVAŤ PRED ĽUĎMI

Schopnosť prezentovať seba, ale aj svoju firmu v médiách a na verejnosti, je v dnešnej dobe veľmi dôležitou schopnosťou. To, či sa vám bude dariť v biznise je silno ovplyvnené vaším vystupovaním pred inými ľuďmi – či už je to stretnutie s obchodným partnerom, alebo prednáška pred stovkami ľudí. Joyce Newman bola žena, ktorá si tento fakt uvedomovala a jej cieľom bolo pomôcť ostatným, aby sa dokázali čo najlepšie odprezentovať. Bohužiaľ, dnes už nie je medzi nami, ale jej práca aj napriek tomu ostáva na tomto svete, lebo mnohým ľuďom pomohla dosiahnuť to, po čom vždy túžili.

Ilustračná fotografia (Zdroj: pexels.com)
PRIVÍTAJTE NEWMAN GROUP

Jej najväčším úspechom bolo založenie skupiny Newman Group, ktorej devízou bolo trénovanie ľudí a cibrenie ich prejavu. Zo začiatku pracovala sama, ale postupne zistila, že ak chce pomáhať veľkému množstvu ľudí, musí nájsť nadšencov s rovnakým zámerom. Preto založila Newman Group – skupinu, ktorá ponúkala služby zdokonaľovania sa vo verejnom prejave. Ponuka bola skutočne široká, preto sa Newman Group veľmi dobre darí dodnes s už vyškolenými profesionálmi, ktorých mala na starosti práve Joyce.

JOYCE TO PREDSA VEDELA

Už na začiatku svojej kariéry si všimla, že mnohým ľuďom robí problém prejaviť sa na verejnosti. Platí to aj v súčasnosti, mnohí majú veľký stres z akéhokoľvek rozprávania pred inými osobami. Môže to byť vysielanie pred kamerou, na ktoré sa bude neskôr pozerať celý štát. Taktiež to môže byť prednáška v miestnosti plnej ľudí, ale aj rozhovor len s jedným človekom v prípade, že sa snažíte vyjednať lepšie pracovné podmienky pre seba. Joyce v tomto všetkom našla svoju príležitosť, ktorá priniesla skutočné zárobky nielen jej, ale aj jej klientom. Začala sa teda naplno venovať rozvíjaniu charizmy u ľudí na rôznych pracovných pozíciách. Základom pre ňu bolo poskytnúť služby na najvyššej úrovni, ktoré sa mali odzrkadliť na verejnej mienke o danej osobe. To si žiadalo individuálne programy, ktoré sa museli dynamicky meniť so situáciou vo svete.

KOMU POMÁHALA?

Joyce chcela pomôcť čo najväčšiemu počtu ľudí a zároveň vyriešiť ich problémy poctivým spôsobom. Jednoducho, aby ich vystupovanie bolo strhujúce a dokonalo uveriteľné. To si, samozrejme, vyžadovalo veľkú dávku snahy a odhodlania, ale ukázalo sa, že ona to všetko mala dávno ukryté v sebe. Bola neuveriteľne schopná pomôcť naozaj každému, koho čakala nejaká udalosť, kde musel vystupovať pred inými ľuďmi. Bola schopná pripraviť podnikateľov na príhovor, v ktorom rozprávali o kríze svojej spoločnosti tak, aby všetko vyznelo spôsobom, že situácia je pod kontrolou. Na druhej strane, dokázala uľahčiť situáciu aj ľuďom, ktorí prezentovali pozitívnu udalosť.

A ČO ZNÁME OSOBNOSTI?

Celebrity využívali jej služby na to, aby si prilákali čo najviac divákov – v bežnom živote, ale aj na sociálnych sieťach. Medzi jej klientov patrili mnohí verejní pracovníci, ktorí sa často dostávali do pozície, kedy museli vysvetľovať verejnosti stav rôznych procesov. Taktiež pomohla autorom kníh vystupovať v spoločnosti spôsobom, ktorý k ich knihám prilákal obrovské počty ľudí, vďaka čomu sa dostali do bestsellerových rebríčkov. Samozrejme, zoznamy celebrít, ktoré si u Joyce objednali jej služby, sú prísne tajné.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prev
FREDDIE MERCURY: TAJOMSTVÁ ŽIVOTA ROCKOVEJ HVIEZDY

FREDDIE MERCURY: TAJOMSTVÁ ŽIVOTA ROCKOVEJ HVIEZDY

„Nemyslím si, že budem mať niekedy staré kosti

Next
AKO DOSIAHNUŤ TO, ČO SKUTOČNE CHCEŠ?

AKO DOSIAHNUŤ TO, ČO SKUTOČNE CHCEŠ?

Dupať nohami a hádzať sa o zem je prežitok

You May Also Like