SVIATOK, KTORÝ SI ZASLÚŽI KAŽDÝ OTEC: PREKVAPENIA A TIPY NA DARČEKY PRE DEŇ OTCOV, KTORÉ HO POTEŠIA

Deň otcov sa začal oslavovať v meste Spokan, kde Sonora Smart Doddová cítila, že je potrebné si uctiť všetkých otcov, tak ako bol ten jej. Jej otec, William Jackson Smart, veterán občianskej vojny, musel po smrti svojej manželky sám vychovávať šesť detí. Sonora si uvedomila význam a náročnosť otcovskej úlohy a rozhodla sa, že musí existovať deň, ktorý tento význam náležite ocení a oslávi.

Sonora navrhla oslavovať Deň otcov v deň narodenín svojho otca, 19. júna, a tento nápad sa rýchlo rozšíril po celých Spojených štátoch. Napriek tomu, že prvá neoficiálna oslava sa konala už v roku 1910, oficiálne uznanie Dňa otcov prišlo až v roku 1972, keď prezident Richard Nixon vyhlásil tretiu nedeľu v júni za národný sviatok na počesť otcov.

Takže, aj keď Deň otcov možno nie je tak známy ako Deň matiek, je to príležitosť, kedy môžeme vzdávať hold všetkým otcom a oceniť ich úlohu v našom živote.

TIPY NA DARČEKY ALEBO AKO PRIPRAVIŤ NAJKRAJŠÍ DEŇ PRE SVOJHO OTCA

Deň otcov je príležitosťou, kedy môžeme prejaviť svoju lásku a vďaku svojmu otcovi. Nie je nič krajšie, než vidieť úsmev na tvári otca, keď mu dáte darček, ktorý si naozaj váži. Či už ide o malé gesto alebo veľké prekvapenie, tu sú niektoré tipy na darčeky a nápady, ako stráviť tento deň.

1. Personalizované darčeky: Otcovia majú radi veci, ktoré sú jedinečné a majú osobný dotyk. Môžete napríklad dať vyrobiť kľúčenku s iniciálami otca, obrázok s rodinnou fotografiou alebo dokonca knihu s príbehmi o jeho živote.

2. Koníčky a záľuby: Ak má váš otec obľúbený šport, koníček alebo záľubu, darčeky súvisiace s týmto záujmom budú určite úspešné. Môže to byť nový golfový set, členstvo vo vinárskom klube, ktorý zasiela selekciu vín každý mesiac alebo kniha od jeho obľúbeného autora.

3. Zdieľaný čas: Najcennejší darček môže byť jednoducho strávený čas spolu. Naplánujte výlet, navštívte jeho obľúbené miesto alebo strávte deň robením toho, čo má rád.

4. Príjemná večera: Prekvapte ho obľúbenou večerou alebo ho vezmite do jeho obľúbenej reštaurácie. Alebo, ak sa cíti dobrodružne, skúste mu pripraviť jedlo podľa nového receptu a objavujte spolu nové chute.

Deň otcov je o oslave všetkých úžasných otcov. Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete tento deň osláviť, dôležité je, že ukážete svojmu otcovi, ako veľmi ho milujete a vážite si ho.

Titulná fotografia: pexels.com

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prev
ALTERNATÍVNA MEDICÍNA: 5 LIEČEBNÝCH METÓD, KTORÉ VAŠI LEKÁRI NECHCÚ, ABY STE VEDELI!

ALTERNATÍVNA MEDICÍNA: 5 LIEČEBNÝCH METÓD, KTORÉ VAŠI LEKÁRI NECHCÚ, ABY STE VEDELI!

Alternatívna medicína, niekedy nazývaná aj komplementárna alebo integratívna

Next
SARPA SALPA: RYBA, KTORÁ VÁM OTVORÍ BRÁNY DO SVETA SNOV

SARPA SALPA: RYBA, KTORÁ VÁM OTVORÍ BRÁNY DO SVETA SNOV

Ak sa prechádzate po pobreží Stredozemného mora alebo Biskajského zálivu, tak

You May Also Like